LEX Connect z ofertą LEX Radca Prawny
PREMIERA
Bezpłatny dostęp

Zamówienia

Specjalna oferta
dla radców prawnych

Z uwagi na duże zainteresowanie aktualną ofertą dla radców prawnych, z przyjemnością informujemy o przedłużeniu oferty na zakup licencji serwisu LEX on-line oraz rozszerzeniu jej o możliwość zakupu programu LEX Connect.

LEX Connect to nowe narzędzie umożliwiające korzystanie z aktów prawnych, orzecznictwa, komentarzy, monografii i innych zasobów, bez połączenia z Internetem. To nowość na rynku prawniczym, zaprezentowana po raz pierwszy na konferencji „Legal Innovation”, w kwietniu 2017 r.

Jeśli podróżujesz służbowo, pracujesz poza biurem, nie musisz martwić się o ciągłość pracy z dokumentami prawnymi z systemu LEX. Poznaj LEX Connect Kliknij →

Kto może skorzystać z oferty?

  • Kancelarie radcowskie 1 lub 2 osobowe
  • Radcy prawni nie prowadzący działalności gospodarczej, o ile od daty złożenia egzaminu zawodowego nie minęły więcej niż 2 lata
Posiadasz aktywny abonament LEX Radca Prawny?
Zamów LEX Connect i pracuj tam, gdzie chcesz.
Twój LEX zawsze z Tobą! Kliknij →

W zależności od potrzeb Twojej praktyki Wolters Kluwer oferuje dwa pakiety

Wybór modułów komentarzowych z 3 dziedzin prawa oraz schematów procedur z dowolnie wybranej dziedziny. Ponad 2 000 komentarzy w pakiecie oraz praktyczne narzędzia, komplet aktów prawa polskiego i europejskiego, orzecznictwa sądów polskich i inne dokumenty autorskie.

Komentarzowy
Pełny opis →

Wybór modułów z 1 dziedziny prawa w ramach której otrzymasz komentarze, monografie, schematy procedur oraz 1 moduł komentarzowy z dowolnie wybranej dziedziny. Ponad 2 000 publikacji w pakiecie oraz praktyczne narzędzia, komplet aktów prawa polskiego i europejskiego, orzecznictwa sądów polskich i inne dokumenty autorskie.

Dziedzinowy
Pełny opis →

Formularz zamówienia

Skonfiguruj środowisko pracy w swojej kancelarii

Liczba stanowisk

info Licencje dla Aplikantów możesz zakupić w 3 kroku zamówienia.

Rodzaj umowy

Umowa odnawialna to wygodny sposób na zapewnienie swojej kancelarii ciągłego dostępu do publikacji elektronicznych i rozwiązań Wolters Kluwer. Więcej

Wybierz okres abonamentu dla wszystkich stanowisk.

* Umowa odnawialna może być zawarta jedynie przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Szczegółowe zasady określono w Regulaminie/LEX/Nr1/10.12.2015/niekonsumenci, w tym w Dziale IX pkt 2 ppkt 1.4. i w Dziale VI pkt 7 tego Regulaminu.

SUMA:

Wszystkie przedstawione ceny są cenami netto.

Menu Stopka