Od 3 kwietnia nowe zasady
oferty dla radców!

Zamówienia

Kto może skorzystać z oferty?

  • Kancelarie radcowskie 1 lub 2 osobowe
  • Radcy prawni nie prowadzący działalności gospodarczej, o ile od daty złożenia egzaminu zawodowego nie minęły więcej niż 2 lata

Oferta

Wydawnictwo Wolters Kluwer w porozumieniu
z Krajową Izbą Radców Prawnych, z uwagi na zainteresowanie radców, zdecydowało się przedłużyć ofertę na zakup licencji serwisu LEX on-line.


W zależności od potrzeb Twojej praktyki Wolters Kluwer oferuje dwa pakiety:

Komentarzowy

Wybór modułów komentarzowych z 3 dziedzin prawa oraz schematów procedur z dowolnie wybranej dziedziny. Ponad 2 000 komentarzy w pakiecie oraz praktyczne narzędzia, komplet aktów prawa polskiego i europejskiego, orzecznictwa sądów polskich i inne dokumenty autorskie.

Pełny opis
Dziedzinowy

Wybór modułów z 1 dziedziny prawa w ramach której otrzymasz komentarze, monografie, schematy procedur oraz 1 moduł komentarzowy z dowolnie wybranej dziedziny. Ponad 2 000 publikacji w pakiecie oraz praktyczne narzędzia, komplet aktów prawa polskiego i europejskiego, orzecznictwa sądów polskich i inne dokumenty autorskie.

Pełny opis

Skonfiguruj środowisko pracy w swojej kancelarii

Liczba stanowisk

Licencje dla aplikantów w Twojej kancelarii możesz zakupić w 3 kroku zamówienia.

Rodzaj umowy

Umowa odnawialna to wygodny sposób na zapewnienie swojej kancelarii ciągłego dostępu do publikacji elektronicznych i rozwiązań Wolters Kluwer. Więcej

Wybierz okres abonamentu dla wszystkich stanowisk.

* Umowa odnawialna może być zawarta jedynie przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Szczegółowe zasady określono w Regulaminie/LEX/Nr1/10.12.2015/niekonsumenci, w tym w Dziale IX pkt 2 ppkt 1.4. i w Dziale VI pkt 7 tego Regulaminu.

SUMA:

Wszystkie przedstawione ceny są cenami netto.

Menu Stopka